• Categories
  • BOMBKI NA CHOINKE STAR SL 100PCS

The Symbol : /BUB/STAR/SL/100PCS

DecoKing to marka dla prawdziwych miłośników stylowych i eleganckich wnętrz. Starannie wyselekcjonowane, wysokogatunkowe materiały w połączeniu z oryginalnym designem to sekret marki na stworzenie zachwycających produktów premium. Co więcej, DecoKing podąża za dynamicznie zmieniającymi się trendami, odpowiadając tym samym na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

224.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.8 kg
Leave your phone
Zestaw ozdób choinkowych Star - Sreby (100 elementów)

Zestaw ozdób choinkowych Star zawiera aż sto niezwykłych elementów. Wykonane zostały one z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego i dobrane w taki sposób, aby prezentować się zachwycająco bez względu na to, czy podczas strojenia świątecznego drzewka wykorzystamy wszystkie dekoracje, czy jedynie część z nich. I choć wszystkie ozdoby choinkowe Star występują w kolorze srebym, nie sposób nazwać je nudnymi czy monotonnymi. Dostępne są bowiem w aż trzech różnych wykończeniach: brokatowym, lśniącym oraz matowym. Z pewnością przypadną do gustu wielbicielom pełnego przepychu i bogactwa stylu glamour.

Ozdoby choinkowe nie posiadają uchwytów, nie jesteśmy więc uzależnieni od wbudowanej żyłki (możemy samodzielnie dobrać ozdobny sznurek bądź kolorową wstążkę i według własnych potrzeb regulować ich długość; pozwala nam to na osiągnięcie bardziej zróżnicowanego efektu wizualnego).

Zestaw zawiera: 100 elementów ozdobnych
1 x gwiazda na czubek choinki 20 cm
16 x plastikowa gwiazdka 6,5 cm
32 x bombka 3 cm
24 x bombka 6 cm
18 x bombka 4 cm
9 x bombka 8 cm

Całość zapakowana jest w praktyczne plastikowe pudełko z uchwytem, ułatwiające przenoszenie zestawu z miejsca na miejsce.
Długość 36
Szerokość 12
Wysokość 36
Kraj pochodzenia Chiny
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Similar products