• Categories
  • Blue Scandinavia 160x230 Element

The Symbol : ELE22-160x230
159.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 7 kg
Leave your phone

Dywan z kolekcji Element to świetny wybór, jeżeli chcesz cieszyć się pięknem dywanu przez długi czas. Te dywany nie przyciągają kurzu i roztoczy. Są mało wymagającymi produktami w pielęgnacji i czyszczeniu. Dywan wykonany z polipropylenu wysokiej jakości. Miękki i przyjemny w dotyku.

Dywan wykonany z przędzy polipropylenowej heat set frise doskonale sprawdzi się również w pokoju dziecięcym. Cechuje go wytrzymałość i łatwość w czyszczeniu. Dywan nie przyciąga kurzu i nie stanowi zagrożenia dla najmłodszych oraz dla alergików. Włókna polipropylenowe heat set frise barwione są w całym przekroju włosia. Pozwala to na długie zachowanie kolorów podczas różnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Stonowana kolorystyka i abstrakcyjny, geometryczny wzór stanowią o sile tego produktu. Świetne uzupełnienie dla wszystkich nowoczesnych wnętrz. Niebieski i szary kolor to w tej chwili dominujący trend w wykańczaniu wnętrz, ten modny wzór gwarantuje że Twój salon, pokój dzienny i sypialnia zalśnią prawdziwym blaskiem

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The