• Categories
  • Blue Scandinavia 200x290 Element

The Symbol : ELE22-200x290
259.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 10 kg
Leave your phone

Dywan z kolekcji Element to świetny wybór, jeżeli chcesz cieszyć się pięknem dywanu przez długi czas. Te dywany nie przyciągają kurzu i roztoczy. Są mało wymagającymi produktami w pielęgnacji i czyszczeniu. Dywan wykonany z polipropylenu wysokiej jakości. Miękki i przyjemny w dotyku.

Dywan wykonany z przędzy polipropylenowej heat set frise doskonale sprawdzi się również w pokoju dziecięcym. Cechuje go wytrzymałość i łatwość w czyszczeniu. Dywan nie przyciąga kurzu i nie stanowi zagrożenia dla najmłodszych oraz dla alergików. Włókna polipropylenowe heat set frise barwione są w całym przekroju włosia. Pozwala to na długie zachowanie kolorów podczas różnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Stonowana kolorystyka i abstrakcyjny, geometryczny wzór stanowią o sile tego produktu. Świetne uzupełnienie dla wszystkich nowoczesnych wnętrz. Niebieski i szary kolor to w tej chwili dominujący trend w wykańczaniu wnętrz, ten modny wzór gwarantuje że Twój salon, pokój dzienny i sypialnia zalśnią prawdziwym blaskiem

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The