• Gotowe lambrekiny i zazdrostki

  • Parametry

 

Szukasz gotowych lambrekinów i zazdrostek wykonanych z dobrej jakości materiałów i w atrakcyjnej cenie? Jesteś w odpowiednim miejscu – firany tego typu znajdują się tutaj.  

 

Zazdrostki i lambrekiny to najbardziej stylowe dodatki do aranżacji okna, świetnie prezentujące się nie tylko w klasycznych wnętrzach, wbrew pozorom. Obecnie lambrekiny i zazdrostki stają się bardzo popularnym i modnym rozwiązaniem stosowanym np. przy rustykalnym wystroju pomieszczeń.

 

Lambrekin to długi i wąski pas tkaniny, pocięty u dołu w fale lub „zęby” oraz ozdobiony; zawieszony w górnej części dekoracji okiennej. Jest to po prostu element dekoracyjny. Zazdrostka to z kolei krótka firanka wieszana na drążku w połowie lub 1/3 wysokości okna – oprócz funkcji zdobniczej, ma na celu głównie osłonę wnętrza przed ciekawskimi spojrzeniami; najczęściej stosowana jest w kuchni.

 

Firany w postaci gotowego lambrekinu lub gotowej zazdrostki z pewnością sprawiają, że wnętrze staje się wyjątkowe i nabiera unikalności. W naszym sklepie internetowym piekne-wnetrze.pl oferujemy wybór najróżniejszych modeli i fasonów firan, zawsze jednak z wysokogatunkowych i doskonałej jakości tkanin, które są praktyczne i  łatwe w utrzymaniu. Znajdziesz u nas piękne lambrekiny i urocze oraz funkcjonalne zazdrostki, a także zainspirujesz się naszymi rozwiązaniami.

 

Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz nietypowego rozmiaru – po prostu napisz lub zadzwoń, chętnie przygotujemy zazdrostki lub/i lambrekiny na zamówienie. Zapraszamy!

  • Promocje