• Categories
  • Mystical Talisman 120x170 Easy Collectio

The Symbol : ES01-120x170
159.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 5 kg
Leave your phone

Dywany z kolekcji EASY pełne dekoracyjnych wzorów geometrycznych to propozycja, która sprawdzi się najlepiej w modnych wnętrzach mieszkalnych o nowoczesnym charakterze. Zastosowanie ponadczasowej kolorystyki w odcieniach szarości, grafitu, brązu czy piaskowego beżu powoduje , że dywan stanowić może bazowy element każdej aranżacji. Prezentować będzie się w sposób bardzo efektowny i nietuzinkowy, a pomimo to nie przestanie być stylowy i w pewien sposób elegancki. Abstrakcyjne elementy jako temat przewodni aranżacji architektonicznych to jeden z najbardziej aktualnych trendów wnętrzarskich. Podstawowe figury geometryczne stanowią inspirację dla wielu dizajnerskich mebli, lamp oraz przedmiotów dekoracyjnych.

Dywany wykonane z włókna polipropylenowego nie tylko pięknie wyglądają, prezentując zarówno klasyczne, jak nowoczesne wzornictwo, ale niosą z sobą również praktyczne korzyści. Nie przyciągają kurzu, ani innych zabrudzeń i są bezpieczne dla alergików. W dobrze wentylowanym pomieszczeniu nie wchłaniają wilgoci, dzięki czemu nie są atakowane przez bakterie czy grzyby. Nie są też atakowane przez mole. Łatwo się je czyści. Są odporne na chemikalia i rozpuszczalniki organiczne i mogą zostać poddane de facto wszystkim zabiegom pielęgnacyjnym.

Dywan z geometrycznym wzorem na kształt marokańskiej koniczyny to nieodłączny element modnej aranżacji mieszkania. Od lat w salonach, pokojach dziennych i sypialniach królują dywany z tym delikatnym, geometrycznym deseniem, który stał się hitem i prawdziwą klasyką designu. Dywan Mystical Talisman będzie idealnie pasował do wnętrz w stylach nowojorskim i hampton

Kolor Szary
Kształt Prostokątny
Rozmiar 120x170
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The