• Categories
  • Mystical Talisman 180x270 Easy Collectio

The Symbol : ES01-180x270
No goods
369.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 10 kg
Leave your phone

Dywany z kolekcji EASY pełne dekoracyjnych wzorów geometrycznych to propozycja, która sprawdzi się najlepiej w modnych wnętrzach mieszkalnych o nowoczesnym charakterze. Zastosowanie ponadczasowej kolorystyki w odcieniach szarości, grafitu, brązu czy piaskowego beżu powoduje , że dywan stanowić może bazowy element każdej aranżacji. Prezentować będzie się w sposób bardzo efektowny i nietuzinkowy, a pomimo to nie przestanie być stylowy i w pewien sposób elegancki. Abstrakcyjne elementy jako temat przewodni aranżacji architektonicznych to jeden z najbardziej aktualnych trendów wnętrzarskich. Podstawowe figury geometryczne stanowią inspirację dla wielu dizajnerskich mebli, lamp oraz przedmiotów dekoracyjnych.

Dywany wykonane z włókna polipropylenowego nie tylko pięknie wyglądają, prezentując zarówno klasyczne, jak nowoczesne wzornictwo, ale niosą z sobą również praktyczne korzyści. Nie przyciągają kurzu, ani innych zabrudzeń i są bezpieczne dla alergików. W dobrze wentylowanym pomieszczeniu nie wchłaniają wilgoci, dzięki czemu nie są atakowane przez bakterie czy grzyby. Nie są też atakowane przez mole. Łatwo się je czyści. Są odporne na chemikalia i rozpuszczalniki organiczne i mogą zostać poddane de facto wszystkim zabiegom pielęgnacyjnym.

Dywan z geometrycznym wzorem na kształt marokańskiej koniczyny to nieodłączny element modnej aranżacji mieszkania. Od lat w salonach, pokojach dziennych i sypialniach królują dywany z tym delikatnym, geometrycznym deseniem, który stał się hitem i prawdziwą klasyką designu. Dywan Mystical Talisman będzie idealnie pasował do wnętrz w stylach nowojorskim i hampton

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The