• Poduszki antybakteryjne

Poduszki antybakteryjne – dodatkowa korzyść

To odpowiednio dobrany materac i…właśnie poduszka wpływa na jakość Twojego snu. Doskonałej jakości poduszki do spania znajdziesz w dziale: piękne łóżko w naszym sklepie internetowym.

Materac czy poduszka?

Do tej pory największy nacisk przy zapewnieniu sobie optymalnego odpoczynku podczas snu stawiano na wybór materaca. To prawda – jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia sypialni, jeśli chcesz zapewnić sobie dobry sen. Ale głowę podpiera poduszka – dlatego należy zwrócić na jej wybór szczególną uwagę. Posiadamy w naszej ofercie rewelacyjnej jakości modele poduszek antybakteryjnych z mikrofibry. Wsad poduszek to silikonowe kuleczki – mięciutkie włókna podobne we właściwościach do puchu, które są pokryte specjalną powłoką antybakteryjną. Najpopularniejsze wymiary to: poduszka 50x50, 40x40, 50x60, 40x60, ale w asortymencie znajdują się również: 80x80, 50x70, 60x60 i inne. 

Jak wybrać poduszkę?

Wybór poduszki do spania to zawsze indywidualna sprawa, ponieważ każdy czegoś innego potrzebuje do zapewnienia sobie komfortowego snu. Odpowiedz sobie na kilka pytań podczas zakupu poduszki: 

  • jak sypiasz – na boku/plecach/brzuchu?

  • jak masz ułożoną głowę: wysoko czy nisko?
  • jakie wypełnienie poduszki preferujesz?

 

Jeśli dobrze dobierzesz poduszkę, dobrze wypoczniesz i pozbędziesz się bólu stawów i mięśni. Zapraszamy do zakupów – zajrzyj też do naszego działu z kołdrami

 

 

 

  • Parameters