• Parametry

Poszewki na poduszki

Jakie poduszki do szarej kanapy?


Poduszki dekoracyjne to genialny, prosty i niedrogi sposób na zmiany we wnętrzach. Podkreśl charakter aranżacji w sypialni lub skontrastuj jednolitą, szarą kanapę w salonie, wymieniając poszewki dekoracyjne. Zajrzyj do działu z poszewkami na piękne-wnetrze.pl – oferujemy Ci tam najróżniejsze wzory, tekstury, materiały i wielkości – to wszystko da ci niezwykłe możliwości aranżacyjne.

 

Układanie puzzli

Jeśli brakuje Ci pomysłu na ożywienie salonu lub chciałabyś sprawić, by Twoja sypialnia była przytulniejsza i cieplejsza – wykorzystaj do tego poduszki ozdobne. Możesz dobierać przeróżne kształty, kolory i wzory – łączyć je ze sobą lub kontrastować. Ważne, by ułożone tworzyły spójną wizualnie całość. 

 

Przytulna sypialnia

W sypialni postaw na miękkie, puszyste faktury i jednolite barwy poduszek dekoracyjnych – spokojna kolorystyka pozwoli Ci się odprężyć i cieszyć komfortowym snem. Możesz też poukładać poduszki wielkościami, od największej do najmniejszej – to bardzo efektowna metoda. W naszym sklepie znajdziesz wybór rozmiarów: poszewki na poduszki 50x50, 40x40, poszewki na poduszki 70x80 i wiele innych.

 

Efektowny salon

W salonie możesz zaszaleć. Jeśli tło (kolory ścian, mebli) jest w jednym odcieniu, pobaw się różnymi kolorami i wzorami poduszek ozdobnych. Ciepłe piaskowe żółcie pozwolą stworzyć przytulną jesienną aranżację, motywy kwiatowe i liściaste oraz zielone barwy dodadzą pokojowi charakteru modnego obecnie wnętrza w stylu urban jungle. Dorzuć do tego koc lub pled i rewelacyjny efekt masz jak w kieszeni!

 

Starannie dobieramy materiały, z jakich uszyte są poszewki na poduszki dekoracyjne, dlatego nie musisz martwić się o wielokrotne pranie czy prasowanie. Zapraszamy do zakupów.

  • Promocje