• Dodatki do firan i zasłon

  Szeroki asortyment naszego sklepu sprawia, że wszystkie najważniejsze produkty zgromadziliśmy w jednym miejscu. Czytelny i klarowny podział na kategorie z łatwością pozwoli odnaleźć produkt, którym są Państwo zainteresowani. Poza wieloma kolekcjami i wariantami firan przygotowaliśmy dla Państwa odrębną kategorię – akcesoria. Znajdziemy w niej m.in. karnisze do zazdrostki, przelotki do firan, lamówki, taśmy do firan, gipiury, a także magnesy. Dlaczego warto skorzystać z owej oferty?

Wszystkie akcesoria zawarte w kolekcji pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów. Odznaczają się one najwyższą jakością zastosowanych materiałów oraz funkcjonalnością, która pozwoli wykreować piękne okno. Akcesoria są przede wszystkim solidne i wytrzymałe – doskonała jakość wykończeń sprawia, że będą nam służyć wieloma latami.

W naszym sklepie staramy dbać się o każdy – nawet najdrobniejszy detal. Szeroki asortyment w skład którego wchodzą m.in. firany metrażowe, zasłony metrażowe, gotowe firany, firany na metry oraz wspomniane dziś akcesoria, to oferta ekskluzywna i kompleksowa. Znakomity stosunek jakości oferowanych produktów względem atrakcyjnych cen pozwala nam wieść prym w skali współczesnego rynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty poprzez oficjalną stronę internetową, bądź kontakt osobisty. Nasz sklep zlokalizowany jest w miejscowości Mińsk Mazowiecki oraz Dębę Wielkie. Zapraszamy!

  • Parameters