• Firany żakardowe

Tanie firany gotowe żakardowe z pięknymi wzorami, które ożywią każde wnętrze – znajdziesz je właśnie w tym dziale.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz również firany żakardowe. Żakard to jedna z najpopularniejszych tkanin – jest bardzo praktyczna. Jest tkana na krosnach; charakteryzuje ją duża wytrzymałość (na przykład na temperaturę podczas prania i prasowania) i ze względu na to, że można tkać ją w najróżniejsze wzory, wykorzystuje się ją do szycia obrusów lub dobrej jakości firanek.

Piękne wnętrze to piękne okno. Tworzą je modne firany i zasłony. Dobrze, jeśli dekoracja okna jest funkcjonalna. Idealnie sprawdzają się w tej roli firany żakardowe – są niedrogie, bardzo praktyczne, a stylowe i świetnie wyglądają zarówno jako firanki do kuchni, salonu czy sypialni. Gęsto tkane długie firany zaciemnią pokój i wprowadzą więcej przytulności oraz intymności, a delikatne i zwiewne krótkie firanki rozjaśnią i unowocześnią przestrzeń.

Jeśli szukasz inspiracji okiennych do domu lub mieszkania, obejrzyj nasze propozycje gotowych firan i dobierz je do aranżacji swojego wnętrza.

Proponujemy wam wysokogatunkowe, ale jednocześnie tanie firany żakardowe gotowe w standardowych rozmiarach, zawsze z taśmą marszczącą i łatwe do samodzielnego powieszenia.

Jeśli potrzebujesz firan o nietypowych wymiarach, skontaktuj się z nami – przygotujemy indywidualne zamówienie. Sprawdź to, zapraszamy na piękne-wnętrze.pl!

  • Parameters