• Parametry

W tej kategorii znajdziemy nasze propozycje firan dostosowanych do wymiarów okien. Firany metrażowe to doskonały wybór ze względu na nieograniczone możliwości i mnogość rozwiązań estetycznych. Nowoczesna – specjalnie przygotowana kolekcja – charakteryzuje się wieloma walorami. Oto najważniejsze z nich…

Nowoczesny design to wyjątkowy atut owej kolekcji, ale nie wolno zapominać także o wysokiej jakości zastosowanych materiałach. Pochodzą one od renomowanych i sprawdzonych producentów i charakteryzują się doskonałą gramaturą oraz solidnymi wykończeniami. Ogromną zaletą jest także ich wartość estetyczna i dekoracyjna.

Kolekcja prezentuje stylowe i stonowane barwy, które przełamują się na zasadzie kontrastu. Grafit, biel oraz odcienie szarości to barwy, które są uniwersalne i nigdy nie wyjdą z mody. Tytułowa oferta powstała w wyniku współpracy wybitnych projektantów oraz stylistów. Intrygujące – często odważne motywy przeplatają się w tym przypadku z rozwiązaniami klasycznymi. Te nowoczesne firanyto propozycja dla każdego, kto za sprawą niewielkich funduszy chce odmienić oblicze swych przysłowiowych czterech kątów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  • Promocje