• Parametry

Koce

Koce nie tylko na zimę

Koc kiedyś był tylko synonimem ciepła w zimowe popołudnia – obecnie jednak pełni często ważniejszą, bo dekoracyjną, funkcję w pomieszczeniach. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz koce i pledy w modnych kolorach, o ciekawych fakturach i nowoczesnym kroju.

 

Oferujemy ciepłe koce z mikrofibry, a także pełne barw, urocze koce dla dzieci. Pod takim kocem komfortowo się zdrzemniesz, ogrzejesz w jesienny wieczór podczas ciekawej lektury. Możesz też użyć go jako koca piknikowego i zabrać ze sobą na łono natury. Materiały, z jakich wykonane są koce, są bardzo dobrej jakości, co zapewnia stuprocentowy komfort użytkowania: sprawia, że bez obaw możesz je wielokrotnie prać i suszyć. 

 

Koce dekoracyjne

Co ociepla wnętrze? Dodatki. Puszysty koc przerzucony przez kanapę lub umieszczony w pięknym wiklinowym koszu obok fotela sprawiają, że aranżacja nabiera charakteru i przytulności. Jeśli zgrasz go kolorystycznie z innymi tekstyliami w swoim domu, np. z poduszkami, zyskasz efektowne, eleganckie pomieszczenie. Pled może także służyć jako ładna narzuta na łóżko w sypialni.

 

W naszej ofercie znajdują się duże koce 200x220, które z pewnością sprawdzą się w chłodne wieczory; koce 160x200, a także 180x200 i inne rozmiary. Zajrzyj do działu z kocami i wybierz koc dopasowany do Twoich potrzeb.

  • Promocje