• NIE TYLKO SKLEP Z FIRANAMI I ZASŁONAMI

 

Piekne-wnetrze.pl to nie jest po prostu sklep internetowy z firanami i zasłonami oraz innymi tekstyliami. To miejsce, gdzie zostaniesz obsłużony tak, jakbyś miał z nami osobisty kontakt. To przestrzeń dla estetów i miłośników stylowych wnętrz, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

 

W naszym asortymencie znajdują się:

Nie brakuje również funkcjonalnych akcesoriów do dekoracji Twojego pięknego wnętrza.

 

Znakomita jakość oferowanych produktów oraz niskie ceny sprawiają, że oferta naszego sklepu jest naprawdę atrakcyjna.  

 

Sklep, za którym stoją ludzie i… pomysł

Sklep internetowy www.piekne-wnetrze.pl stworzyła Jagoda. Biznesem związanym z artykułami do dekoracji okna zajmuje się od wielu, wielu lat. Nadszedł czas, by jej doświadczenie przenieść do internetu. 

 

Ideą, jaką kierowała się Jagoda, jest myśl, że piękne okno tworzy piękne wnętrze. I od tego się zaczęło. To dlatego naszą specjalnością jest aranżacja okna. Kiedy zaufaliście nam na tyle, by robić u nas zakupy również w sieci, do asortymentu dodaliśmy również inne tekstylia, dzięki którym w prosty i niedrogi sposób odmienisz swoje wnętrze i nadasz mu zupełnie innego charakteru. Szeroki wachlarz dekoracji do sypialni – m.in. piękne narzuty na łóżko, wspaniała pościel z bardzo dobrych gatunkowo tkanin czy różnorodne wzory i faktury poduszek dekoracyjnych – sprawiają, że zakupy u nas są dla Was przyjemnością, o czym nas informujecie.

 

Oferta została wyraźnie podzielona na 3 główne działy: 

  • piękne okno z artykułami do dekoracji okna: zasłonami, firanami oraz akcesoriami,
  • piękne łóżko z tekstyliami do zaścielenia wygodnego i stylowego łóżka,
  • piękny stół z obrusami, bieżnikami i ściereczkami.

Mamy nadzieję, że ten podział pozwoli Wam intuicyjnie i w prosty sposób poruszać się po naszym sklepie.

 

Najważniejsza jesteś Ty

Postawiliśmy na jakość obsługi Klienta. Co oznacza, że chcemy i mamy nieustanny kontakt z Tobą – bo tylko to pozwala nam sprawdzić, jakich produktów oczekujesz oraz co sprawi, że będziesz do nas wracać. To dlatego swoim doświadczeniem i ekspercką wiedzą Jagoda dzieli się z Wami na blogu oraz w mediach społecznościowych. Nasi stali klienci wiedzą również, że o każdej porze mogą się z nami skontaktować, dzwoniąc lub pisząc i że zawsze chętnie udzielimy odpowiedzi lub pomożemy przy wyborze odpowiedniego artykułu.

 

Wciąż się rozwijamy

Ciągle poszerzamy i urozmaicamy ofertę – właśnie w odpowiedzi na Wasze sugestie. Dbamy o jakość oferowanych tkanin, osobiście sprawdzamy produkty z naszego sklepu internetowego, nieustannie szukamy jeszcze lepszych cen oraz coraz to bardziej innowacyjnych rozwiązań, zarówno w sferze asortymentu, jak i dostawy.

 

Najwyższej jakości materiały, niskie ceny i służenie najlepszą radą – to cechy, którymi odznaczamy się w tej wymagającej branży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, którą dla Was przygotowaliśmy i do zakupów – satysfakcja gwarantowana!