• O nas

Piekne-wnetrze.pl to sklep, który powstał z myślą o miłośnikach dekoracji okiennych. Produkty zawarte w naszej bogatej ofercie odznaczają się niebanalnym spojrzeniem na estetykę oraz oryginalnością. Zróżnicowanie stylów dekoracji oraz elastyczność sprawia, że każdy – nawet najbardziej wymagający klient znajdzie dla siebie coś satysfakcjonującego. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Naszym największym walorem jest bogata oferta, dostosowana do indywidualnych potrzeb zarówno projektantów, jak również stylistów i osób prywatnych. Znajdziemy w niej m.in. firany metrażowe do kuchni, salonu, sypialni oraz pokoju dziecięcego, a także firany gotowe (odpasowane, makarony). Nie brakuje też zasłon metrażowych oraz licznych akcesoriów i dekoracji do Twojego pięknego wnętrza. Znakomita jakość oferowanych produktów wespół z atrakcyjnymi cenami to kolejna zaleta, która pozwala nam wieść prym na współczesnym rynku. Celem naszego działania jest Twoje piękne cztery kąty, dlatego nasze motto brzmi – „Z myślą o pięknych wnętrzach…”

Najwyższej jakości materiały, innowacyjne rozwiązania, niskie ceny i najlepsi doradcy – to cechy, którymi odznaczamy się w tej szczególnej branży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, którą dla Państwa przygotowaliśmy – satysfakcja gwarantowana!