• Parametry

Tworząc swoje piękne wnętrze ważnym elementem jest dekoracja okien. Powinniśmy pamiętać, że wystrój okien jest ważnym elementem w dekoracji pomieszczeń. Odpowiednio dobrane firany i zasłony podkreślą charakter i styl pomieszczenia oraz zagwarantują prywatność mieszkańcom. 
W naszym sklepie piekne-wnetrze oferujemy szeroki asortyment firany gotowefirany metrażowezasłony zarówno gotowe jak i zasłony dostępne na metry bieżące oraz różnego typu dodatki do firan i zasłon. Pomagamy stworzyć piękne okno w każdym pomieszczeniu. Możemy również dla Państwa uszyć firany na wymiar do każdego pomieszczenia Mamy  duże doświadczenie i szyjemy firany do kuchni, do pokojów dziecięcych, sypialni oraz ciekawe realizacje firanek do salonu. Nasz sklep internetowy oferuje również tkaniny na metry. Mogą Państwo zakupić woal, żakard, markizetę czy tiul na metry bieżące
Oferujemy tkaniny najwyższej jakości a do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i szyjemy z niezwykłą starannością. Zakupy u nas to satysfakcja gwarantowana. 

  • Promocje