• Piękny stół tworzą dekoracje: obrusy i bieżniki

Piękny stół tworzą dekoracje: obrusy i bieżniki
 

Kiedyś obrus chronił stół przed zabrudzeniami i zniszczeniem. Dziś pełni funkcję bardziej dekoracyjną. U nas znajdziesz modne, nowoczesne wzornictwo i tkaniny bardzo dobrego gatunku – sprawdź szeroki asortyment tekstyliów na stół.

 

Co na stół?

Obrus na stół to ważny element aranżacji wnętrza, dlatego powinien być starannie dobrany. Oryginalny wzór może zmienić codzienny, nudny posiłek w przyjemną ucztę zmysłów. 

 

Styl dekoracji stołu może być stonowany i spokojny, korespondować z resztą pomieszczenia lub wręcz przeciwnie – może być szalony i eklektyczny; stanowić barwną plamę w jednokolorowej przestrzeni. Zawsze powinnaś wziąć pod uwagę również funkcjonalność obrusu – by używać go nie tylko od święta, ale i na co dzień. W naszej ofercie znajdziesz produkty premium w atrakcyjnych cenach: zarówno nowoczesne obrusy do salonu z bawełny czy łatwe do prania plamoodoporne obrusy z poliestru do kuchni lub jadalni. Wszystkie ze starannie wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych tkanin - obrusy z poliestru i z bawełny

 

Co na ławę?

Chętnie podpowiemy, co położyć na ławę lub stolik kawowy w salonie. Rewelacyjnym sposobem jest powracający do łask bieżnik. Doskonale pełni rolę efektownej i praktycznej ozdoby stołu i na co dzień i podczas uroczystych kolacji, przyjęć czy spotkań w gronie przyjaciół i rodziny. Bieżnik to wg najnowszych trendów obecnie obowiązkowy element dekoracji stołu. Ułożone wzdłuż długości stołu lub ławy modne bieżniki potrafią unowocześnić wnętrze, a świąteczne bieżniki nałożone na biały obrus pomogą stworzyć czarodziejską atmosferę świąt i podkreślą piękno zastawy stołowej. W dodatku są niedrogim (acz ważnym) detalem, który z tego właśnie względu można wymieniać w zależności od pory roku lub upodobań. 

 

W naszym sklepie znajdziesz nietuzinowe kolory i warianty bieżników. Wciąż szukamy nowych, niepowtarzalnych wzorów – zaglądaj więc do nas regularnie lub kiedy tylko najdzie Cię ochota na zmiany.

 

Bieżniki i obrusy jako detale często decydują o estetyce stołu i… wnętrza. Mamy w naszej ofercie praktyczne  i szykowne, tradycyjne oraz nowoczesne i modne propozycje – sama sprawdź nasz asortyment, wybór jest szeroki.

  • Parameters