• Zasłony gotowe

Gotowe zasłony idealne dla Ciebie

Zasłony to nadal najpopularniejsza dekoracja pięknego okna. Wzbogacają wystrój wnętrza, dodają mu szyku, a także sprawiają, że staje się przytulniejsze. Mogą pełnić rolę dekoracyjną lub/i osłaniającą przed światem zewnętrznym, jak np. zasłony do sypialni. W naszym sklepie online mamy dla Ciebie szeroki wybór wzorów, modeli i kolorów. Zasłony do salonu, pokoju dziecięcego, kuchni czy holu – zajrzyj i znajdź coś dla siebie.

 

Jaką zasłonę wybrać?

Ta efektowna dekoracja okienna występuje w licznych odmianach. Na www.piekne-wnetrze.pl prezentujemy tanie zasłony gotowe w wielu kolorach, z najróżniejszych materiałów: lekkich lub zaciemniających, z weluru, stretchu, welwetu, z elementami ozdobnymi: ażurowymi, z haftem, z cyrkoniami czy z lambrekinem. Dobieramy najlepsze jakościowo tkaniny od zweryfikowanych dostawców tak, by nie kurczyły się ani nie wyciągały w praniu i długo Ci służyły.

Zasłony gotowe na taśmie czy na przelotkach?

Nowoczesne zasłony to obecnie różne sposoby wieszania. Każdą z naszych propozycji możesz wybrać w opcji, jaka pasuje do Twoich pomieszczeń. Możliwości zawieszania zasłon do okien jest kilka:

- na przelotkach (kółkach)

- na taśmie marszczącej (i żabkach)

- na szelkach

- z wykorzystaniem tunelu.

 

Jeśli nie jesteś pewna, jak wyglądają zasłony z danym sposobem zawieszenia – zajrzyj do naszego działu z gotowymi zasłonami i porównaj dostępne opcje. W przypadku niestandardowych wymiarów, zapraszamy do działu „zasłony na metry”.

 

Odwiedź nasz sklep internetowy i zapoznaj się z modelami i wzorami oferowanych zasłon. Jesteśmy przekonani, że znajdą się fasony idealnie pasujące do Twoich okien lub/i inspiracje do Twoich wnętrz.

  • Parameters