• Zasłony na przelotkach

Nowoczesne zasłony na przelotkach

 

Szukasz nowoczesnego, dobrego jakościowo i niebanalnego rozwiązania do swoich wnętrz? Idealnie sprawdzą się zasłony na przelotkach. Małe kółeczka, a jakże dodają uroku salonowi czy sypialni. Wejdź do naszego sklepu internetowego i przejrzyj dostępne wzory – nie pożałujesz!

 

Wygoda i styl

Jeśli denerwują Cię klasyczne żabki, które dosyć często po prostu się odpinają, zdecydowanie pomyśl o gotowych zasłonach na kółeczkach. Okrągłe metalowe elementy wszyte są w konstrukcję zasłony w odpowiednich odstępach, co sprawia, że tkanina układa się w piękne, charakterystyczne fałdy w oknie. Zasłony na przelotkach można swobodnie przesuwać w obie strony po karniszu drążkowym, co jest niezwykle praktyczne. Jeśli dodać do tego mnogość materiałów, kolorów oraz rozmiarów, ten rodzaj dekoracji okiennej jest jednym z najpopularniejszych. 

 

W dobrym guście

Gusta są różne, a Wasze wnętrza urządzane w najróżniejszych stylach. Dlatego dbamy o stale aktualizowaną ofertę swoich produktów. Oferujemy kotary w stonowanych barwach, ale także odważne motywy kwiatowe. Znajdziesz u nas najbardziej popularne zasłony na przelotkach szare oraz zasłony na przelotkach we wzory. Korzystna cena, solidne i wytrzymałe materiały, dzięki czemu gotowe zasłony długo zachowują atrakcyjny wygląd, oraz modne propozycje kolorystyczne tworzą strefę, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Pamiętaj też, że w przypadku niestandardowych rozmiarów, możemy przygotować zasłony z przelotkami na wymiar – wystarczy zadzwonić lub napisać. Rodzaje przelotek znajdziesz tutaj.

  • Parameters