• Zasłony velvet

Zasłony welwetowe

 Tkanina velvet jest obecnie jednym z najnowszych trendów w aranżacji wnętrza. Również w oknie prezentuje się wyjątkowo pięknie. Wśród naszych propozycji dekoracji okiennych znajdziesz gotowe zasłony velvet, o jakich marzysz.

 

Wyjątkowa dekoracja okienna

Materiał ten idealnie nadaje się na zasłony. W strukturze i dotyku lekko przypomina aksamit – delikatnie połyskuje i przy dotyku daje efekt „meszku”, który w zależności od kierunku przesuwania dłonią, przybiera jaśniejszy lub ciemniejszy odcień. To sprawia, że zasłony welwetowe wydają się być trójwymiarowe i wyglądają bardzo szlachetnie jako dekoracja okna.

 

Praktycznie i funkcjonalnie

Pięknie układające się zasłony z welwetu mogą tworzyć nie tylko jedną z najbardziej stylowych aranżacji okna, ale są również funkcjonalne. Nieco grubszy, mięsisty materiał doskonale osłoni przed silniejszymi promieniami słońca i zapewni komfort prywatności wieczorem. Miękka, trójwymiarowa tkanina sprawi, że wnętrze nabierze stylu, będzie przytulne i eleganckie.

 

Na www.piekne-wnetrze.pl oferujemy gotowe zasłony welwetowe uszyte ze starannością, z tkanin doskonałej jakości. Różnorodność dostępnych kolorów spowoduje, że dobierzesz taki odcień, który będzie idealnie pasował do Twojego wnętrza. Wybierając zasłony z welwetu udowodnisz swój dekoratorski talent. A by aranżacja okna tworzyła oryginalną całość, do zasłon dobierz odpowiednie firany.

  • Parameters